اوقات شرعی
 
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه 3
    تعداد بازدید: 46
    کد: 181340
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۶/۰۳

    پیام شهردار منطقه 3 به مناسبت هفته دولت

    شهردار منطقه 3 در پیامی بزرگداشت هفته دولت را به تمام کارمندان و خادمان ملت شریف ایران اسلامی تبریک گفت.
    پیام شهردار منطقه 3 به مناسبت هفته دولت

    به گزارش روابط عمومی متن پیام حجت فرقانی به شرح ذیل می باشد:
    هفته دولت یاد آور شهادت مظلومانه جمعی از یاران با وفای نظام انقلاب اسلامی و در راس آنان شهدای گرانمایه رجایی و باهنر است . دولتمردانی که با ایمان، عقلانیت، عشق، ساده زیستی ، خدمت صادقانه و خالصانه برای تمام دوران ، الگوی حقیقی و اسوه خدمتگزاری به مردم فرزانه و ایثارگر ایران اسلامی شدند.
    بی شک تجلی افکار و معانی ارزشمند این شهیدان والامقام، وحدت دولت و مردم در سایه اطاعت از فرامین مقام معظم رهبری، الهام بخش تلاش و روشنی بخش مسیری است که دستیابی به رشد، توسعه، اقتدار و سرافرازی کشور را به دنبال خواهد داشت .
    بر ما وظیفه است تا قدر دانسته و خدمت را به عنوان عبادت در محضر خدا تلقی نموده و برای خدمتگزاری بیشتر به مردم و پیشرفت بیش از پیش ایران اسلامی تلاش نماییم.
    اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی ، جنگ تحمیلی ، مدافعین حرم و میهن اسلامی بویژه72 تن از شهدای والامقام دولت و در راس آن شهیدان رجایی و باهنر ، هفته دولت و روز کارمند را به همه دولت مردان و کارمندان خادم و متعهد تبریک عرض نموده و موفقیت در تحقق بخشیدن به آرمان های حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری از خداوند متعال خواستارم.
     

    تعداد بازدید: 46
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    1 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر