اوقات شرعی
 
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه 3
    تعداد بازدید: 62
    کد: 181249
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۶/۰۲

    جلسه هم اندیشی شهردار منطقه سه با ناظران پروژه ها

    جلسه هم اندیشی با ناظران پروژه های عمرانی با هدف بهبود و رفع مشکلات ناظرین و موانع پیش رو در اجرای پروژه های منطقه 3 برگزار گردید .
    جلسه هم اندیشی شهردار منطقه سه با ناظران پروژه ها

    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 3 ، جلسه هم اندیشی با ناظران پروژه های عمرانی با هدف بهبود و رفع مشکلات ناظرین و موانع پیش رو در اجرای پروژه های منطقه برگزار گردید .
    محور این نشست جهت بررسی سه موضوع در دستور کار قرار گرفت که این موضوعات پیرامون سیاست های شهرداری منطقه درخصوص پروژه های اجرایی ، بررسی مشکلات پروژه ها و نیز بررسی مشکلات ناظرین به منظور نظارت دقیق و مطلوب بر روند فعالیت های عمرانی منطقه صورت پذیرفت .
    در این جلسه حجت فرقانی و بیش از 20 تن از کارشناسان ناظر منطقه حضور داشتند که در ابتدای جلسه تمامی موانع و آسیب های شناسایی شده در خصوص اجرای پروژه های عمرانی مورد بررسی قرار گرفته و به ناظرین حاضر در جلسه اعلام گردید و در ادامه اعضای جلسه ضمن ارائه پیشنهادات و انتقادات خود در حضور شهردار منطقه، جهت رفع موانع و مشکلات مربوطه راه حل هایی را ارائه کردند که در جلسه مورد نقد و بررسی قرار گرفت.
    نورانی افزود: حجت فرقانی پس از بررسی موضوعات ارائه شده نسبت به سیاست ها و برنامه های منطقه، به منظور نظارت و اجرای هر چه سریع تر و مطلوب تر پروژه های عمرانی منطقه ، دستورات لازم جهت رفع موانع و مشکلات پروژه ها و ناظرین را ابلاغ نمود . بدین ترتیب در راستای بهبود نظارت و اجرای پروژه ها در انتهای جلسه 30 مصوبه در دستورکار قرار گرفت که چکیده این مصوبات در خصوص راهکارهایی جهت بهبود اجرای عملیات توسط پیمانکاران، بررسی مستمر شاخص های عملکرد ناظرین، تخصیص سیاست هایی برای کاهش زمان پروژه های عملیاتی، رعایت سه شاخص هزینه، زمان و کیفیت در پروژه ها، هماهنگی حداکثری ما بین حوزه های اجرایی و ناظرین برای جلوگیری از اتلاف وقت و هزینه و مواردی از این قبیل می باشد و امید است مصوبات در در نظر گرفته شده موجبات بهینه سازی پروژه ها و مرتفع شدن حداکثری موانع پیش روی ناظرین باشد.
     

    تعداد بازدید: 62
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر