0°C 
اوقات شرعی
 
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی منطقه3شهرداری مشهد
    تعداد بازدید: 337
    کد: 160327
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۷/۱۹

    برگزاری کارگاه آموزشی عکاسی اجتماعی و شهروندی در مشهد

    علی کاوه از عکاسان نامی کشورمان با حضور در کارگاه آموزشی عکاسی اجتماعی و شهروندی بخشی از تجربیات گران سنگ خود را به عکاسان جوان مشهدی انتقال داد.
    برگزاری کارگاه آموزشی عکاسی اجتماعی و شهروندی در مشهد

     در این کارگاه که روز گذشته با حضور جمعی از عکاسان حوزه شهری در سالن شهدای شهرداری مشهد برگزار گردید بیش از 150نفر حضور یافته بودند.
    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه3مشهد، مجموعه آثار استاد علی کاوه که از روز 18 مهر و همزمان با افتتاح نمایشگاه دفاع مقدس با حضور هادی بختیاری رئیس سازمان اجتماعی و فرهنگی، احسان اصولی و شهناز رمارم از اعضای کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر به نمایش درآمده است، با برگزاری کارگاه آموزشی عکاسی اجتماعی و شهروندی توسط وی آغاز به کار نمود.
    در این کارگاه که با اقدام مشترک شهرداری منطقه3 و سازمان اجتماعی و فرهنگی مشهد برگزار گردید علی کاوه ضمن بازگویی نکاتی پیرامون شیوه های تجربی و حرفه ای عکس برداری پیرامون نحوه انعکاس بسیاری از رویدادهای 40 سال اخیر به روایت عکس هایش به ایراد سخن پرداخت.
    علی کاوه عکاس، تصویرگر و فعال مطبوعاتی اهل ایران است. وی را اکنون بیشتر در قامت عکاس ورزشی می شناسند اما این هنرمند لحظاتی ماندگار از امام (ره)، انقلاب و دوران 8 سال دفاع مقدس را نیز با دوربین خود ثبت کرده ، تصویر امام بر روی اسکناس ها نیز از جمله این عکس ها به شمار می آید.
    مجموعه آثار وی در غالب نمایشگاه آثار دفاع مقدس تا 22 مهر در محل نگارخانه شهر در میدان شهدای مشهد برقرار می باشد و علاقه مندان می توانند از ساعت 8 الی 13 و 15 الی 17 برای دیدن آثار این عکاس برجسته ایرانی مراجعه نمایند.

    کارگاه آموزش عکاسی اجتماعی شهروندی  استاد علی کاوه در مشهد

    تعداد بازدید: 337
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر