5°C 
اوقات شرعی
 
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی منطقه3شهرداری مشهد
    تعداد بازدید: 516
    کد: 154819
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۴/۲۰

    هزینه 25 میلیارد ریالی مدیریت شهری در شهرک مهرگان

    امروز 50 هزار نفر در شهرک مهرگان سکونت دارند که این عدد برای افق 1405، بالغ بر 80 هزار نفر پیش‌بینی شده است؛ با این وجود، مدرسه مناسب، فرهنگسرا، تصفیه‌خانه و دیگر امکانات جزو نیازهای منطقه تلقی می‌شود.
    هزینه 25 میلیارد ریالی مدیریت شهری در شهرک مهرگان

     عضو هیات رییسه شورای اسلامی شهر مشهد در حاشیه بازدید از شهرک مهرگان گفت: از ابتدای فعالیت شورای پنجم 25 میلیارد و 700 میلیون ریال در شهرک مهرگان هزینه شده است.
     شهناز رمارم اظهارکرد: به منظور بهبود شرایط ساکنان شهرک مهرگان مقرر شده تا شهردار مشهد مقدس جلسه‌ای با مدیرکل مسکن و شهرسازی خراسان رضوی برگزار نماید؛ ساخت و سازهای این محدوده مربوط به طرح مسکن مهر بوده که متولی آن وزارت مسکن و شهرسازی است.
    وی با اشاره به فازهای یک و دو شهرک مهرگان که به شهرداری مشهد تحویل داده شده است، افزود: فاز 1 این مجموعه که در سال 1392 تحویل شهرداری شده از امکانات اولیه برخوردار بوده ولی فاز 2 فاقد هرگونه زیرساخت شهری اعم از شبکه جمع‌آوری آب‌های سطحی، فضای سبز، پیاده‌رو و ... می‌باشد که از سال 1395 به شهرداری واگذار شده است.
    رمارم خاطرنشان کرد: امروز 50 هزار نفر در شهرک مهرگان سکونت دارند که این عدد برای افق 1405، بالغ بر 80 هزار نفر پیش‌بینی شده است؛ با این وجود، مدرسه مناسب، فرهنگسرا، تصفیه‌خانه و دیگر امکانات جزو نیازهای منطقه تلقی می‌شود.
    عضو هیات رییسه شورای شهر مشهد با بیان اینکه افزودن ناحیه منفصل شهری مهرگان به شهر مشهد سبب ایجاد مشکلات اجتماعی، شهرسازی و عمرانی شده است، گفت: به منظور برون رفت از این شرایط باید جلسات متعددی با تمامی نهادهای دخیل در این امر برگزار نمود؛ شورای شهر و شهرداری مشهد به تنهایی قادر به رفع مشکلات موجود نیستند.
    رمارم تصریح کرد: تامین حداقل‌های زندگی شهری، اصلی‌ترین نیاز ساکنان منطقه است و برای تحقق این مهم همه دستگاه‌های مرتبط باید پای کار بیایند و امکانات خود را تجمیع کنیم.
    وی همچنین با اشاره به هزینه 25 میلیارد و 700 میلیون ریالی مدیریت پنجم شهر مشهد در شهرک مهرگان، اظهارکرد: این اعتبارات صرف فعالیت‌هایی همچون بوستان آسمان، لکه‌گیری و آسفالت معابر و ... شده است؛ انجام کارهای زیرسازی و پیاده‌رو‌سازی نیز در دست اقدام است.

    تعداد بازدید: 516
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر