5°C 
اوقات شرعی
 
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی منطقه3شهرداری مشهد
    تعداد بازدید: 72
    کد: 154715
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۴/۱۹
    شهردارمنطقه 3 اعلام کرد؛

    اولویت پاسخگویی در منطقه3 با پیام های مردمی مرکز 137 است

    نگرش ما در شهرداری مشهد تسریع در پاسخگویی به درخواست های شهروندان با توجه به اعتبارات و امکانات است.
    اولویت پاسخگویی در منطقه3 با پیام های مردمی مرکز 137 است

     شهردار منطقه 3 مشهد که در مرکز 137 شهرداری مشهد حضور یافته بود و پاسخگوی شهروندان ساکن در این منطقه بود با اشاره به این موضوع روند پاسخگویی به شهروندان را مطلوب ارزیابی کرد و از روسای نواحی چهارگانه منطقه که در این برنامه حضور داشتند خواست تا درخواست های مرکز137 را در اولویت اقدام قرار دهند.
    به گزارش روابط عمومی منطقه3 شهرداری مشهد، مجتبی زمانیان عمده موارد پاسخ داده شده در این روز را مربوط به نواحی 2 و 3 خصوصاً محدوده رسالت و بهمن دانست که شهروندان خواستار رسیدگی به موضوعاتی مرتبط با حوزه فضای سبز، رفت و روب، اصلاحات عمرانی برخی معابر و ساخت و ساز و... شده بودند.
    شهردار منطقه 3 مشهد درباره چند درخواست شهروندان در خیابان های عبادی و بهمن برای تقطیع درختان اظهار داشت: روند بررسی تقطیع درختان پرخطر در معابر از طریق کمیسیون ماده 7 انجام می پذیرد که در صورت تایید این کمیسیون و تشخیص نیاز برای قطع درخت اقدام مورد نیاز توسط منطقه به عمل می آید.
    وی همچنین درباره آخرین وضعیت آسفالت معابر فرعی در معابر محدوده ناحیه 3 مانند بهمن و خواجه ربیع که مورد پرسش برخی از تماس گیرندگان با مرکز ارتباطات 137 بود نیز گفت: بخش زیادی از این معابر در نوبت اقدام برای طرح اگو هستند و ان شاء الله پس از اتمام پروژه ها اقدامات مرتبط با زیرسازی و آسفالت این معابر اجرایی خواهد شد.
    مجتبی زمانیان سرانه فضای سبز در برخی محلات بسیار پایین است در پاسخ به برخی درخواستها تصریح کرد: متاسفانه در بافت های فشرده ای مانند خیابان گاز یا فاطمیه و رسالت امکان یافتن زمین مناسب نیست و در بافت هایی مانند بهمن، دروی یا طبرسی هم که اراضی رها به وفور وجود دارد به دلیل عدم همکاری مالکین یا مجهول بودن مالک به دلیل تعدد قولنامه ها و... امکان احداث بوستان مناسب بسیار دشوار است با این همه تلاش شده است با توجه بیشتر به آیلندها و پارک های خطی تا حدی این نقیصه پوشش داده شود.
    شهروند دیگری که خود را ساکن محدوده طبرسی شمالی معرفی کرد، خواستار بررسی ساخت و سازهای غیر مجاز در این محدوده شد که زمانیان در پاسخ اظهار کرد: تیم‌های نظارت بر ساخت و ساز به صورت مداوم در منطقه گشت‌زنی می‌کنند و این موارد نیز برای بررسی به آنها اعلام خواهد شد.
    وی در پاسخ به یکی دیگر از درخواست های شهروندان برای تعیین تکلیف آخرین وضعیت اراضی خیابان شهید یوسف باری و اقع در رسالت 84 نیز قول داد تا این امر به سرعت وارسی و نتیجه به شهروند اعلام گردد.
    شهردار منطقه 3 درباره نیاز بسیاری از معابر منطقه به پلاک و تابلو نیز گفت: یکی از خواسته های شهروندان که کاملا به حق و درست است موضوع پلاک کوبی و تابلوگذاری معابر است که این مهم با توجه به گستردگی معابر و منازل و کمبود اعتبارات برای این موضوع به صورت جدی از حوزه ی معاونت شهرسازی شهرداری در حال پیگیری است.


     
    گزارش تصویری پاسخگویی تلفنی شهردار منطقه 3 به شهروندان در مرکز ارتباطات مردمی 137

    تعداد بازدید: 72
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر