اوقات شرعی
 
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی منطقه3شهرداری مشهد
    تعداد بازدید: 695
    کد: 154126
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۴/۱۰

    پیگیری برای راه اندازی سایت بانوان و دلفیناریوم بوستان بهار در سال جاری

    به زودی شاهد بهره برداری از سایت بانوان بوستان بهار و اقدامات مقدماتی برای راه اندازی دلفیناریوم بهار خواهیم بود.
    پیگیری برای راه اندازی سایت بانوان و دلفیناریوم بوستان بهار در سال جاری

     به گزارش روابط عمومی منطقه 3 شهرداری مشهد، مجتبی زمانیان که در نشست کمیته اجرایی بوستان بهار حضور یافته بود تا در جریان آخرین وضعیت اقدامات زیرساختی این بوستان قرار گیرد، با اعلام این خبر تصریح کرد: خوشبختانه بوستان بهار که با توجه به وسعت 40 هکتاری در دسترس آن، جزء بوستان های شهری به حساب می آید امروز بیش از سالهای گذشته شناخته شده است و شاهد مدعای آن جمعیت کثیری است که شب ها در این بوستان برای گذراندن اوقات فراغت حضور می بایند و این امر تلاش برای بهبود خدمت رسانی را دو چندان می سازد.
    شهردار منطقه 3 با اعلام اینکه به زودی فاز 4 افتتاح خواهد شد و مردم می توانند با افزایش 4.8 هکتاری فضای سبز بوستان به محیط های جدیدی دسترسی داشته باشند گفت: فاز 4 بوستان به لحاظ ابنیه و فضای سبز مدتی است که آماده بهره برداری است و پاره ای دلایل فنی روند بهره برداری را به تاخیر انداخته است که با توجه به شرایط کنونی می توان انتظار داشت تا این فاز نیز در تابستان سال جاری در دسترس شهروندان قرار گیرد.
    وی با تقدیر از تلاش ها صورت گرفته شده در این بوستان درباره آخرین وضعیت اقدامات صورت گرفته در ان اظهار داشت: اقدامات متناوب مدیریت بوستان بهار در نگهداری فضای سبز این بوستان مناسب بوده است به طوری که تنها در خردادماه سال جاری برای آبیاری 13 هکتار چمن بوستان بیش از 30هزارمترمکعب آب صرف شده است که با توجه به وجود بیش از 23هزار اصله درخت و آبیاری مداوم آنها این رقم به بیش از 33300مترمکعب افزایش می باد که تنها در این ماه هزینه نگهداری کلی بوستان بالغ بر 80میلیون تومان برآورد شده است.
    وی با اعلام اینکه هم اکنون کار تجهیز کارگاه و آماده سازی پروژه احداث سایت بانوان بوستان بهار آغاز شده است ابراز امیدواری کرد تا اقدامات اولیه تا پاییز سال جاری منتج به نتیجه شده و بتوان انتظار داشت تا این سایت در دسترس بانوان ساکن در این محدوده شهر قرار گیرد.
    زمانیان با اشاره به اینکه هم اکنون اقدامات برای بازگشایی گودکشتی زورخانه ای این بوستان نیز در حال طی شدن است عنوان کرد: با توجه به خواست شهردار مشهد و تاکید اعضای شورای اسلامی شهر گود کشتی زورخانه ای بوستان که پیش از این نیز در نقشه های پارک دیده شده بود وارد مقدمات اجرایی خود شد و مراحل آماده سازی آن در حال انجام است.
    وی نزدیک شدن پروژه سرمایه گذاری دلفیناریوم بوستان به مراحل انعقاد قرارداد با شهرداری را به فال نیک گرفت و عنوان داشت که با راه اندازی این جاذبه دیدنی به زودی بوستان بهار میزبان جمع بیشتری از شهروندان از نقاط مختلف شهر خواهد بود.
    شهردار منطقه 3 در پایان این نشست فرصت فعالیت بانوان محلات رسالت، دروی، بلال و خواجه ربیع در ورزش صبحگاهی بوستان را مغتنم دانست و خواستار توجه بیشتر به این قشر برای تسهیل فعالیت های اجتماعی و ورزشی گردید.

    تعداد بازدید: 695
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    1 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر