2°C 
اوقات شرعی
 
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی منطقه3شهرداری مشهد
    تعداد بازدید: 250
    کد: 153083
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۳/۲۱

    بهبود خدمات رسانی به شهروندان مهرمادر

    برخی از شهروندان ساکن در محدوده مهرمادر در گفتگو با رسانه های جمعی، با ابراز گلایه از خدمات رسانی نامناسب شهرداری در این محدوده خواستار توجه بیشتر به این محدوده شدند.
    بهبود خدمات رسانی به شهروندان مهرمادر

     شهردار منطقه٣ درباره خدمات ارائه شده به شهروندان محدوده «مهرمادر» اظهار می‌کند: این حرف درست نیست که شهرداری منطقه خدمت‌رسانی نمی‌کند، شاید بتوان گفت؛ در برخی از خدمات شهرداری منطقه ضعف داشته باشد.
    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه3 مشهد، مجتبی زمانیان‌وحیدی در پاسخ به انتقاد اهالی محله نسبت به جمع آوری زباله ها نیز می‌گوید: این موضوع را از طریق همکاران پیگیری کردیم و هفته پیش هم به صورت منظم گاری‌های گالوانیزه تخلیه شده‌اند. زیرا اگر گاری‌های زباله «مهرمادر» را با توجه به حجم زباله‌ای که دارند به مدت یک هفته تخلیه نکنند زباله‌ها تا وسط کوچه و خیابان خواهند آمد.
    وی ضمن اشاره به اینکه آسفالت انتهای مهرمادر ٢٧ در دستورکار شهرداری قرار دارد می افزاید: فقط در معابر منتهی به حرم‌مطهر جارو و نظافت در سه شیفت وجود دارد و در بقیه مناطق مشهدهمان یک شیفت ‌است.
    شهردار منطقه ٣ معتقد است عمده مشکل محله «مهرمادر» نبود فضای سبز به اندازه کافی است و اگر شهرداری در این محدوده زمینی متعلق به خود داشته باشد بدون شک سامان‌دهی خواهد شد، برای همین با چند نفر از مالکان در حال مذاکره هستیم تا در صورت توافق نهایی برای طراحی فضای سبز و اجرای پارک اقدام شود.
    زمانیان‌وحیدی، ادامه می‌دهد: موضوع باغ انتهای «مهرمادر» را علاوه بر اینکه از همکاران می‌خواهیم پیگیر باشند، از شورای اجتماعی محله هم در این‌باره کمک خواهیم گرفت که صاحب زمین یا باغ را ترغیب کنیم تا اگر دیوار نقص دارد آن را تکمیل و اگر دیوار ندارد اقدام به دیوارکشی کند.
    وی درباره روند اجرای طرح اگو در محدوده «مهرمادر» توضیح می‌دهد: در بخش‌هایی از «مهرمادر» این طرح اجرا شده‌است و در قسمت‌های باقی‌مانده نیز به‌تدریج در حال اجراست.
    وی درباره پلاک نداشتن برخی از خانه‌های «مهرمادر» نیز می گوید: چنین مشکلی را در کل محدوده «مهرمادر» نداریم، ولی به طورکلی در منطقه دچار کمبود پلاک هستیم که به محض تأمین اعتبار ، محدوده‌های فاقد پلاک، تا پایان امسال پلاک گذاری خواهد شد.

    تعداد بازدید: 250
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر