5°C 
اوقات شرعی
 
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی منطقه3شهرداری مشهد
    تعداد بازدید: 86
    کد: 152495
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۳/۰۸
    در دیدار جمعی از اعضای شورا و رئیس سازمان فرهنگی شهرداری مشهد با ساکنان منطقه رسالت مطرح شد؛

    لزوم تلاش در جهت رفع مشکلات معیشتی و اقتصادی اقشار کم‌درآمد

    در دیدار جمعی از اعضای شورا و معاون فرهنگی شهرداری مشهد با ساکنان منطقه رسالت بر لزوم تلاش در جهت رفع مشکلات معیشتی و اقتصادی اقشار کم‌درآمد تاکید شد.
    لزوم تلاش در جهت رفع مشکلات معیشتی و اقتصادی اقشار کم‌درآمد

     شهناز رمارم، عضو هیئت رئیسه و محمد حاجیان شهری، رئیس کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست شورا به همراه معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد ضمن بازدید از منطقه رسالت، با معتمدین این منطقه دیدار و گفتگو کردند.

    ابتدای این نشست، رمارم با تاکید بر لزوم رسیدگی به اقشار آسیب‌پذیر، اظهارکرد: در این خصوص تشکیل خیریه‌ای مردم نهاد با ساختار هیئت امنا جهت کمک و مساعدت به نیازمندان منطقه بعنوان امری ضروری احساس می‌شود.

    وی همچنین خاطرنشان کرد: تلاش در جهت برطرف نمودن و حل مشکلات شهروندان و ساکنان منطقه باید در قالب برنامه‌ریزی صحیح و برپایه اصول باشد.

    در ادامه، حاجیان شهری با بیان اینکه قشر جوان ساکن در این مناطق باید به تفکیک تحصیلات، تخصص و توانمندی شناسایی شوند، گفت: اشتغالزایی و ایجاد درآمد برای ایشان از اهمیت بسیار والایی برخوردار است و در این جهت میتوان افراد به منظور راه‌اندازی مشاغل خرد و تولید درآمد حداقلی جهت گذراندن زندگی یاری رساند و آموزش داد.

    حاجیان شهری با تاکید بر برقراری ارتباط با کارآفرینان بخش های مختلف، تصریح کرد: از دیگر اقدامات حمایتی که میتوان در این خصوص انجام داد، اختصاص پیمان های خرد به مردم همین منطقه از سوی شهرداری بوده تا بتوان از نیروهای بومی استفاده کرد.    گزارش تصویری بازدید اعضای شورای اسلامی شهر و رئیس سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد.

     
     
    تعداد بازدید: 86
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر