5°C 
اوقات شرعی
 
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی منطقه3شهرداری مشهد
    تعداد بازدید: 342
    کد: 152140
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۳/۰۲
    زری جراح مشاور شهردار مشهد در امور بانوان اعلام کرد؛

    سایت بانوان بوستان بهار به زودی راه اندازی خواهد شد

    سایت بانوان بوستان بهار در طرح اولیه با مساحت 2 هکتار محصور و آماده سازی خواهد شد.
    سایت بانوان بوستان بهار به زودی راه اندازی خواهد شد

    سایت بانوان بوستان بهار با پیگیری شهروندان و مساعدت اعضای شورای اسلامی شهر و مشاور شهردار مشهد در امور بانوان به زودی وارد فاز عملیاتی جهت بهره برداری خواهد شد.
    به گزارش روابط عمومی منطقه 3 شهرداری مشهد، این سایت که طی روزهای آینده برای محصورسازی و جداره کشی پیرامونی آن آماده سازی می شود، در مرحله تکمیل مشتمل بر بخش های مختلف فرهنگی، سبک زندگی و ورزشی اعم از فوتبال، والیبال، دوچرخه سواری و... خواهد بود.
    زری جراح مشاور شهردار مشهد در امور بانوان که روز گذشته به منظور بررسی شرایط کلی بوستان بهار و سایت بانوان آن در بوستان بهار حضور یافته بود از نزدیک در جریان کم و کیف اقدامات مورد نیاز برای این پروژه قرار گرفت.
    وی در همین خصوص گفت: بخش عمده ای از سایت بانوان به لحاظ پوشش گیاهی و فضاسازی آماده است و پس از محصور سازی آن می توان اقدامات مورد نیاز برای تکمیل و افزودن بخش هایی برای ورزش و سیاحت بانوان را نیز فراهم آورد.
    در حاشیه این بازدید که جمعی از بانوان ورزشکار محلی نیز حضور یافته بودند، مشاور امور بانوان شهردار مشهد در سخنانی با اشاره به موقعیت مکانی این بوستان و سایت بانوان آن تصریح کرد: بوستان 80 هکتاری بهار در یکی از نقاط کم برخوردار شهر احداث شده است که جمعیت متراکم قابل توجهی را در خود جای داده است و با توجه به جمعیت کثیری که در ضلع شرقی آن از محلات دروی، رسالت، سیس آباد و ... برای تفرج و ورزش حضور می یابند، از زمان افتتاح بوستان نیازمند فضایی مناسب و محصور برای فعالیت اجتماعی بدون دغدغه بود که خوشبختانه با راه اندازی سایت بانوان این بوستان می توان پاسخی در خور و شایسته به این نیاز شهروندان داد.
    جراح ضمن اعلام اینکه شهردار مشهد پیگیر رسیدگی به امور بانوان و تسهیل شرایط فعالیت های اجتماعی آنان است به بانوان حاضر در این بازدید قول داد تا تمام توان خود را برای راه اندازی سریع سایت بانوان بوستان بهار و ارائه خدمات شایسته در آن به کار گیرد.

     

    گزارش تصویری بازدید مشاور امور بانوان شهردار مشهد از سایت بانوان بوستان بهار در منطقه3 

    تعداد بازدید: 342
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    1 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر