10°C 
اوقات شرعی
 
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی منطقه3شهرداری مشهد
    تعداد بازدید: 345
    کد: 151479
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۲/۲۳

    رتبه برتر غرفه منطقه 3 در نمایشگاه گل و گیاه مشهد

    با توجه به ارزیابی صورت گرفته شهرداری منطقه 3 در هفدهمین نمایشگاه بین المللی گل و گیاه و ابزار و ادوات باغبانی مشهد به عنوان غرفه نمونه برگزیده شده است.
    رتبه برتر غرفه منطقه 3 در نمایشگاه گل و گیاه مشهد

     شهردار منطقه 3 مشهد از برگزیده شدن غرفه این منطقه به عنوان غرفه نمونه در هفدهمین نمایشگاه بین المللی گل و گیاه مشهد خبرداد.
    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 3 مشهد، مجتبی زمانیان گفت: با توجه به ارزیابی صورت گرفته شهرداری منطقه 3 در هفدهمین نمایشگاه بین المللی گل و گیاه و ابزار و ادوات باغبانی مشهد به عنوان غرفه نمونه برگزیده شده است.
    وی با بیان اینکه هدف از برپایی نمایشگاه گل و گیاه را برقراری ارتباط نزدیک بین شهروندان و شهرداری در ساختن شهری سبز و لطیف با مشارکت مردمی است، اظهارداشت: به همت اداره فضای سبز منطقه غرفه ای با فضایی بسیار زیبا شامل کشتی گل و طاووس همراه با نمایش گونه های گیاهی متنوع و گل های فصلی و دائمی با نور پردازی مناسب طراحی شد که لحظات با نشاطی را برای بازدید کنندگان به ارمغان آورده بود.
    وی ارزیابی های صورت گرفته را مبتنی بر صرفه جویی مالی و کیفیت اجرای بالا دانست و در این خصوص از حوزه ی فضای سبز منطقه تقدیر نمود.
    شهردار منطقه 3 مشهد تصریح کرد: نمایشگاه گل و گیاه فرصتی است تا در طی این مدت شهروندان اوقات فراغت خود را با گل سپری نمایند و با خریداری گل و گیاه انگیزه آنان برای گسترش و توسعه فضای سبز بیشترشود.

    تعداد بازدید: 345
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر