5°C 
اوقات شرعی
 
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی منطقه3شهرداری مشهد
    تعداد بازدید: 448
    کد: 149835
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۱/۲۷

    برگزاری جشن مبعث برای شهروندان منطقه3

    به مناسبت مبعث پیامبر مکرم اسلام (ص) ویژه برنامه ای با عنوان «جشن بزرگ مبعث» در سالن همایش های فرهنگسرای قرآن و عترت برگزار می گردد.
    برگزاری جشن مبعث برای شهروندان منطقه3

    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه سه مشهد، همزمان با ایام جشن و سرور رجب المرجب و ماه شعبان المعظم، دوشنبه 27 فروردین 97 ساعت 17 جشن مبعث رسول اکرم(ص) با همکاری مشترک منطقه 3 شهرداری و فرهنگسرای قرآن و عترت برگزار خواهد شد.
    عباسی رئیس اداره فرهنگی و اجتماعی منطقه 3، هدف از برگزاری این گونه جشن ها را تکریم شعائر اسلامی دانست و گفت: تلاش ما رضایتمندی حداکثری شهروندان است از این جهت در این جشن ها اقدام به ارائه ویژه برنامه های شاد و مفرح با عنوان مبعث رسول الله و در جهت ایجاد شور و نشاط معنوی برای قشرهای مختلف جامعه شده است که امیدواریم کام مردم از این برنامه ها شیرین شود.
    عباسی همچنین ادامه داد: این مراسم همراه با برنامه هایی شاد و مفرح شامل مراسم نورافشانی، گروه سرود، گروه طنز، برگزاری مسابقات متنوع برای کودکان و بزرگسالان و مراسم خطبه خوانی با مضامین حضرت رسول اکرم(ص) است که جامعه هدف آن اهالی محدوده محلات بلال، خواجه ربیع، بهمن، رسالت و دروی هستند.
    گفتنی است جشن مشابهی نیز در بعدازظهر روز شنبه 25فروردین ماه در محله مهرگان و با همراهی سپاه پاسداران برگزار گردید که بیش از 500 نفر از شهروندان در آن حضور یافته بودند.


     

    تعداد بازدید: 448
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر