5°C 
اوقات شرعی
 
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی منطقه3شهرداری مشهد
    تعداد بازدید: 754
    کد: 147785
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۱۲/۱۶
    به استقبال بهار 97 می رویم؛

    معرفی اِلمان های نوروز 97 در منطقه 3

    آثار جشنواره هنر شهری مشهد خانه بهار 97، از 25 اسفندماه 96 در مناطق مختلف شهری از جمله منطقه 3 اکران خواهند شد.
    معرفی اِلمان های نوروز 97 در منطقه 3

     امسال نیز چون سالهای گذشته و با رنگ و بویی متفاوت، اِلمان های نوروزی در منطقه 3 اکران خواهد شد.
    به گزارش روابط عمومی منطقه 3 شهرداری مشهد، همه ساله و در آستانه ایام نوروز یکی از زیبایی های جذاب و مورد اقبال شهروندان مشهدی موضوع جانمایی و نصب اِلمان های نوروزی است که شهروندان با حساسیت خاصی پیگیر کیفیت و نحوه اجرای آنها هستند.
    در منطقه 3 نیز در سالهای گذشته این اتفاق به تناوب صورت پذیرفته و از جمله یادمان خونه مادربزرگه، پلخمون، قطار فیروزه ای، هوشیار و بیدار و فرش مهمانی، فال حافظ ، چرخ ریسندگی، پیرمرد مسافر و.. در این منطقه نصب شده اند.
    امسال نیز با تدابیر اندیشیده شده در مدیریت شهری 5 اِلمان شهری سهم شهروندان منطقه 3 شده است.
    اِلمان زورخانه ای به وسعت شهر در باغ نادری، پله در بلوار بهمن، انعکاس باغچه در زیرگذر میدان امام حسین(ع)، پل تخم مرغی در تقاطع غیر همسطح رسالت و اِلمان مسیر درحاشیه بوستان های منطقه که همگی به تازگی به جمع یادمان های شهری پیوسته اند.
    همچنین امسال نیز دو معبر پرتردد منطقه، شامل میدان امام حسین(ع) و بلوار مجلسی با نقاشی دیواری های فاخر عاشورا، وحدت و کثرت و همچنین نقاشی دیواری با عنوان مسیر در مجموع به متراژ 3150مترمربع بازپیرایی و زیباسازی می شوند.
    ناگفته نماند که امسال هم علاوه بر اِلمان های جدید ، با توجه به نزدیک شدن به ایام نوروز و لزوم زیباسازی سطح شهر نسبت به بازدید و در صورت نیاز مرمت، رفع نقص، رنگ آمیزی و نورپردازی کلیه اِلمان های موجود گذشته نیز اقدامات مورد نیاز به عمل خواهد آمد تا شادی نوروز بیش از پیش در دل شهروندان جای گیرد.

    تعداد بازدید: 754
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر