0°C 
اوقات شرعی
 
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی منطقه3شهرداری مشهد
    تعداد بازدید: 428
    کد: 144268
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۱۰/۲۱

    اصراری برای تغییرنام خیابان خواجه‌ربیع نیست

    در پی نشست مردمی چندی پیش شهردار منطقه 3 در مسجد بلال، یکی از خواسته های جمعی از اهالی و هیئت امنای محله بلال تغییرنام خیابان خواجه ربیع بود که این امر موکول به نظر همه ی مساجد محدوده گردید.
    اصراری برای تغییرنام خیابان خواجه‌ربیع نیست

    به گزارش روابط عمومی منطقه 3 شهرداری مشهد، در این نشست جمعی از حضار مدعی شدند که از قدیم تا الآن نام خیابان «خواجه‌ربیع» بار منفی داشته است و همین موضوع همه جنبه‌های زندگی شان را تحت تاثیر قرار داده است. این امر موجب درخواست آنها برای تغییر نام خیابان خواجه ربیع و یا امتداد یافتن بلوارآیت الله عبادی تا تقاطع بلوار شهید ناصری شده است.
    با این همه شهرداری منطقه 3 ضمن مخالفت ضمنی با این موضوع هیچ گونه اصراری بر تغییر نام خیابان خواجه ربیع ندارد.
    علی کهن مسئول روابط عمومی منطقه3 شهرداری مشهد، با اشاره به این موضوع درباره این درخواست شهروندان بیان کرد: شهرداری این منطقه بر تغییرنام خیابان خواجه‌ربیع که نمادی از تاریخ این شهر است هیچ اصراری ندارد و حتی تا حدی مخالف این تغییرنام نیز هست.
    وی با بیان اینکه کمیسیون فرهنگی شورای شهر در مورد تغییرنام معابر تصمیم می‌گیرد، افزود: شهرداری معمولا درخواست‌هایی که شهروندان در این‌‌باره دارند را به کمیته نام‌گذاری کمیسیون فرهنگی ارسال می‌کند تا در مورد آن تصمیم‌گیری شود.
    علی کهن در پایان بیان کرد: طبق توافق قبلی در مسجد بلال، در صورتی که نامه‌ای ممهور به مهر مساجد این محدوده به دست ما برسد، آن را به کمیسیون فرهنگی ارسال می‌کنیم تا در صورت صلاح‌دید، برای انجام موضوع طرح شده، اقدام شود. 

    تعداد بازدید: 428
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    1 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر