17°C نیمه ابری
اوقات شرعی
 
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی منطقه3شهرداری مشهد
    تعداد بازدید: 83
    کد: 141929
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۰۹/۱۶

    دیدار با خانواده دو شهید نوجوان محله رسالت مشهد

    به مناسبت میلاد پیامبر مکرم اسلام (ص) و امام جعفرصادق(ع) و به رسم هفتگی سه شنبه های عطرآگین، شهردار منطقه 3 به همراه رئیس بنیاد شهید منطقه2 مشهد با خانواده دو شهید محله رسالت دیدار کردند.
    دیدار با خانواده دو شهید نوجوان محله رسالت مشهد

     به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 3 مشهد، شهردار منطقه3 و جمعی از مدیران شهرداری به اتفاق رئیس بنیاد شهید منطقه2 مشهد، ظهر روز سه‌شنبه ۱۴ آذر در دیدار با خانواده شهیدان محمدصادق عباسی و علی ستایشی گفت: هر قطره از خون شهید که بر زمین می‌شود مسوولیت ما را مضاعف می‌کند.
    مجتبی زمانیان وحیدی با تاکید بر کسب نور و فیض از جایگاه شهدا و تبعیت رفتار از این الگوهای واقعی ایثار و شهادت در زندگی گفت: کسب رضایت خانواده شهدا نیز تکلیفی دیگر و رسالتی بزرگ بر گردم مسوولان است که نام و یاد فرزندانشان را جاودانه می‌کند.
    وی، شناسایی و معرفی هر چه بیشتر شهدا برای ترویج فرهنگ جهاد، شهادت و مقاومت با سبک زندگی اسلامی را تاکید کرد و گفت: سبک و منش زندگی شهدا آینه ی تمام نمای ایثار و فداکاری است که باید به جوانان امروز میهن مان منعکس گردد.
    همچنین حجت الاسلام ملکی رئیس بنیاد شهید منطقه 2 مشهد، در این دیدار با گرامیداشت یاد و خاطر تمام شهدا و ایثارگران بابیان اینکه دیدار با خانواده‌های شهدا سبب بیداری از خواب غفلت است گفت : خانواده‌های شهدا و ایثارگران جزو پایه‌های انقلاب اسلامی و ارزش‌های معنوی جامعه هستند که دیدار با آنان آدمی را از خوب غفلت بیدار می‌کند .
    وی خاطرنشان ساخت: امروز قدرت و اقتدار نظام و انقلاب اسلامی ما برای دنیا به اثبات رسیده است و بهترین دلیل این امر شهدای عزیزمان می باشند و رهبری عالمانه امام و اصل و تداوم آن توسط مقام معظم رهبری امروزه دشمنان را به ذلت و خواری رسانده است.
    گفتنی است شهید علی ستایش که در سن 17 سالگی و در منطقه عملیاتی مهران و به سال 1365 به شهادت رسیده بود تنها پس از یک ماه حضور در جبهه های نبرد حق علیه باطل به فیض شهادت نائل آمد.
    همچنین شهید محمدصادق عباسی که متولد 1344 بود در شهرستان میاندوآب و به سال 63 به فیض شهادت رسید.

     

    تعداد بازدید: 83
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر