0°C 
اوقات شرعی
 
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی منطقه3شهرداری مشهد
    تعداد بازدید: 191
    کد: 141367
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۰۹/۰۷

    میدان‌بار ولیعصر قراردادی برای جمع‌آوری زباله ندارد

    در پی اعتراض برخی از کسبه ی مجتمع بار ولیعصر(عج) پیرامون عدم جمع آوری زباله های این مجتمع توسط شهرداری باید یادآور شد که اصناف باید طبق ضوابط و مصوبه شورای اسلامی شهر به صورت جداگانه قرارداد حمل و جمع آوری زباله را با شهرداری مناطق منعقد نمایند.
    میدان‌بار ولیعصر قراردادی برای جمع‌آوری زباله ندارد

     مسئول روابط‌عمومی شهرداری منطقه٣ مشهد با اشاره به مطلب فوق در این خصوص افزود: جمع‌آوری زباله از اصناف، بر‌اساس مصوبه شورای اسلامی شهر و طبق قراردادی که با شهرداری بسته می‌شود، صورت می‌گیرد.
    علی کهن با بیان اینکه مبلغی هم بر‌اساس زباله‌های تولیدی برآورد می‌شود، افزود: این فرایند درباره میدان‌بار ولیعصر تا امروز اتفاق نیفتاده است و کسبه محترم، قراردادی منعقد نکرده‌اند.
    وی اضافه کرد: ظاهرا در دو سال گذشته، زباله‌ها با شیوه‌های مختلف جمع‌ می‌شدند و شخص خاصی مسئول خروج آن‌ها از شهر بوده است.
    وی اظهار کرد: امسال شهرداری منطقه٣ از صاحبان مشاغل در میدان‌بار ولیعصر دوباره درخواست کرد که برای امضای قرارداد اقدام کنند اما تا امروز هیچ کاری صورت نگرفته است.
    کهن با اشاره به اینکه این زباله‌ها باید به شیوه قانونی جمع‌آوری شود، گفت: شهرداری منطقه‌٣ مشکلی برای جمع‌آوری زباله‌ها ندارد، مشروط بر اینکه کسبه یا هیئت‌مدیره محل، قرارداد امضا کنند.
    مسئول روابط‌عمومی شهرداری منطقه٣ مشهد همچنین تأکید کرد: به‌طور مثال اکنون زباله‌های میدان‌بار نوغان بدون هیچ مشکلی با همین روش جمع‌آوری می‌شود.

    تعداد بازدید: 191
    ارزیابی
    امتیاز کسب شده در ارزیابی:
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر