0°C 
اوقات شرعی
 
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی منطقه3شهرداری مشهد
    تعداد بازدید: 447
    کد: 136722
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۰۷/۰۴

    مساجد رابط امین بین شهروندان و شهرداری هستند

    سلسله نشست های شهردار منطقه 3 با هیئت امنای مساجد محوری در محلات مختلف این بار به به محله بلال و میزبانی مسجد بلال رسید که در این نشست هیئت امنا و امامان جماعت مسجد موضوعات مورد درخواست شهروندان را با شهردار مطرح نمودند.
    مساجد رابط امین بین شهروندان و شهرداری هستند

     به گزارش روابط عمومی منطقه3 شهرداری مشهد، مجتبی زمانیان در بخش نخست این نشست با اشاره به کثرت درخواست های شهروندان در حوزه های خدمات شهری و عمرانی گفت: از جمله اساسی ترین مسائل حوزه برنامه ریزی شهری، خدمات شهری یکنواخت است؛ به نحوی که در نظام مدیریت پیشرفته شهری یکی از عمده ترین محورها و عملکردها، مساله فرآیند خدمات رسانی است. از این رو چگونگی ارائه این خدمات و رضایتمندی شهروندان دغدغه همیشگی مدیران شهری است.
    وی افزود: از این رو است که تمرکز شهرداری در سالهای اخیر همواره بر ارتباط بیشتر با شهروندان برای کاستن از نارضایتی شهروندان بر اثر اقدامات غیر مشارکتی با مردم بوده است.
    شهردار منطقه3 مشهد یکی از بهترین راه های نزدیکی بین اقدام وعمل با خواسته های شهروندان را نشست در مساجد عنوان کرد و یادآور شد: مساجد رابط امین بین شهرداری و شهروندان هستند. این باور ماست. خوشبختانه در منطقه 3 از گذشته تا کنون این ارتباط بین مدیران حوزه شهری با شهروندان از طریق مساجد مهیا شده است و امید داریم با چنین نشست هایی اقدامات به سامان و مورد تایید و پسند اکثریت شهروندان را صورت دهیم.
    وی سپس درخصوص برخی نقاط مطرح شده در این نشست از جمله فرسودگی جداول محدوده محله بلال و پیاده روسازی در معابر گفت: تلاش می کنیم با توجه به حجم بالای کاستی ها در محلات منطقه 3 با اولویت بندی صحیح دررفع این مسائل کوشا باشیم و این موارد درخواستی را نیز در برنامه های جاری قرار خواهیم داد.
    وی درباره موارد درخواستی در حوزه ی ترافیک از جمله اصلاح سرعتگیرها و مشکلات ترافیکی ناشی از عدم تحصیل حریم میدان امام حسین(ع) نیز قول به رفع مشکل سرعتگیر در کوتاه مدت داد و درباره تعیین تکلیف میدان نیز گفت: برای رفع ترافیک میدان امام حسین(ع) باید اولویت کلان مدیریت شهری را در دوره جدید جویا شد که اگر بنای بر اقدام باشد تمامی طرح های مورد نیاز آماده و در دسترس است و به محض موافقت اقدامات مورد نیاز انجام خواهد شد.
    یکی دیگر از درخواست های شهروندان ساکن در این محدوده تغییر نام خیابان خواجه ربیع بود که بنا شد پس از اجماع همه مساجد محله و درخواست واحد به شهرداری موضوع در کمیته نامگذاری مطرح و از مجرای قانونی آن پیگیری شود.

    تعداد بازدید: 447
    ارزیابی
    امتیاز کسب شده در ارزیابی:
    ارزیابی این مورد:
    1 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر