0°C 
اوقات شرعی
 
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی منطقه3شهرداری مشهد
    تعداد بازدید: 114
    کد: 136712
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۰۷/۰۴

    گرامیداشت یاد و خاطره شهدای محله بهمن مشهد

    همزمان با هفته دفاع مقدس و در ایام شهادت سید و سالار شهیدان، یادواره 6 شهید محله بهمن در مسجد اباعبدالله(ع)برگزار گردید.
    گرامیداشت یاد و خاطره شهدای محله بهمن مشهد

     به گزارش روابط عمومی منطقه 3 شهرداری مشهد، مجتبی زمانیان با اعلام این خبر هدف از برگزاری این یادواره را زنده نگه داشتن یاد و خاطره مجاهدت های دلیران مردان محله بهمن در 8 سال دفاع مقدس عنوان نمود و تصریح کرد: هدف از برگزاری چنین یادواره هایی زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدای بزرگوار است تا ویژگی ها و اخلاق خوب در جامعه بازخوانی شود.
    شهردارمنطقه 3 مشهد در ادامه افزود: حوزه دفاع مقدس می تواند نقطه عطفی برای جمع‌آوری سلایق مختلف باشد چراکه افراد با سلایق و حتی اعتقادات گوناگون در این موضوع اشتراک نظر بسیاری دارند. از این رو میتوان به منظور بالا بردن و ارتقای سطح وحدت ملی و انسجام اسلامی یادواره های مختلفی با شهیدان شاخص مختلف برگزار نمود.
    زمانیان در پایان با بیان این مطلب که همه ما مدیون خون شهدا هستیم در خصوص چگونه برگزار شدن یادواره‌های شهدا، اظهار کرد: عزت امروز اسلام از برکت خون شهیدان است؛ لذا این گونه مراسم ها باید به گونه‌ای برگزار شوند که لایق مقام والای شهدا باشند.
    وی در پایان از آمادگی کامل شهرداری منطقه 3 برای برگزاری برنامه های مرتبط با حوزه شهید و شهادت خبر داد و عنوان کرد: رسالت ما در نظام جمهوری اسلامی که مرهون خون شهدای والامقام است اولوبت دادن به برنامه های مرتبط با شهدا که الگوهای بی بدیل جامعه محسوب می شوند است و از این جهت تمام توان و ظرفیت های موجودمان را برای برگزاری این گونه برنامه ها بسیج می نماییم.
    در این مراسم که با ابتکار شورای اجتماعی محله بهمن، پایگاه بسیج خواهران زینبیون و با حمایت حوزه فرهنگی و اجتماعی منطقه 3 شهرداری در مسجد اباعبدالله(ع) در چهارمین روز از هفته دفاع مقدس برگزار گردید، یاد و خاطره شهید موسوی از شهدای مدافع حرم و 6 شهید دفاع مقدس با حضور خانواده های آنان زنده نگه داشته شد.

    تعداد بازدید: 114
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر