0°C 
اوقات شرعی
 
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی منطقه3شهرداری مشهد
    تعداد بازدید: 153
    کد: 135983
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۰۶/۲۶

    برگزاری نخستین نشست کمیته نظارتی منطقه3 در دوره جدید شورای شهر

    نخستین نشست کمیته نظارتی منطقه3 در دوره جدید شورای شهر با حضور اعضا و جمعی از مسئولین شهرداری منطقه3 صبح یکشنبه 23 شهریور برگزار شد.
    برگزاری نخستین نشست کمیته نظارتی منطقه3 در دوره جدید شورای شهر

     به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 3 مشهد، این نخستین نشست کمیته نظارتی در دوره پنجم شورای اسلامی شهر بود که در آن محمد حاجیان شهری و شهناز رمارم حضور داشتند و پاسخگوی موارد درخواستی شهروندان شدند.
    در این جلسه بیشترین موضوعات مطروحه توسط شهروندان حول محور تخلفات ساختمانی و جرایم معتنابه آن بود که در این موارد با اخذ نظر کمیسیون ماده 100 اعضا در صورت امکان دستوراتی برای رفع موانع پرونده های شهروندان ارائه دادند تا روند پاسخگویی به آنان تسریع شود.
    پروسه رسیدگی به درخواست های شهروندان در این جلسات پس از درخواست و ثبت آن در سامانه، با تعیین وقت به صورت ماهیانه و در مناطق 13 گانه شهری برگزار می گردد و شهروندان نیز در این نشست ها با طرح موضوعات خود درباره چگونگی روند پرونده های خود آگاه می شوند.
    در این نشست که شهردار منطقه سه نیز حضور داشت، اعضای کمیته نظارتی شماره دو شورای اسلامی شهر مشهد، بر تعامل سازنده و پرقوت شهرداری با شهروندان تاکید و درباره ایجاد ساز و کارهای مناسب با حفظ موازین قانونی برای مراعات بیشتر در پرونده ی شهروندانی که خصوصاً‌ در محدوده های موسوم به حاشیه شهر سکونت دارند چاره اندیشی شود.
    گفتنی است با توجه به کاهش تعداد نمایندگان مردم در شورای اسلامی شهر مشهد از 25 نفر به 15 نفر کمیته ی نظارتی منطقه 3 نیز با سه عضو شامل آقایان محمد حاجیان شهری و حمیدرضا موحدی زاده و همچنین خانم شهناز رمارم در دوره جدید کار خود را آغاز کرده است.
    جلسات کمیته نظارتی مناطق به صورت هفتگی برگزار می گردد و در آن به پرونده درخواست های متقاضیان در حوزه های گوناگون شهری که غالباً‌ خارج از حوزه وظایف قانونی شهرداری است و نیازمند به دستورات خاص است پاسخگویی می شود.

    تعداد بازدید: 153
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر