0°C 
اوقات شرعی
 
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی منطقه3شهرداری مشهد
    تعداد بازدید: 192
    کد: 135958
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۰۶/۲۶

    درخشش بانوان منطقه3 در رقابت های شهری المپیاد ورزشی محلات

    بانوان منطقه 3 که پس از کسب رتبه های برتر محلی رهسپار رقابت های شهری شدند موفق به کسب عناوین برتر در رقابت های والیبال، بسکتبال و فوتسال شدند.
    درخشش بانوان منطقه3 در رقابت های شهری المپیاد ورزشی محلات

     به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 3 مشهد، مرحله شهری رقابت های والیبال، بسکتبال و فوتسال بانوان، از سری مسابقات هشتمین المپیاد ورزشی محلات شهر مشهد طی روزهای گذشته برگزار و تیم های منتخب منطقه 3 در این رقابت ها خوش درخشیدند و موفق به کسب عناوین برتر شدند.
    در همین راستا تیم والیبال شهید خداپرست محله طبرسی که در رده سنی 31 تا 40 سال مسابقات شهری حضور یافته بود با شکست رقبا بر سکوی نخست این مسابقات ایستاد.
    در مسابقات فوتسال نیز بانوان منطقه 3 حضوری پرفروغ داشتند و با کسب عناوین دوم در رده های سنی 13تا19 سال و 31 تا40سال افتخارآفرینی کردند.
    در این مسابقات تیم آکادمی طیبی در رده سنی 13تا19 سال و تیم بانوان امید نیز در رده سنی 31 تا 40 سال در جایگاه دوم قرار گرفتند.
    در مسابقات بسکتبال بانوان شهر مشهد نیز تیمهای شهید حقی و عقاب در رده های سنی 20تا30سال و 13تا 19 سال در جایگاه دوم قرار گرفتند.
    در همین رقابت ها تیم یاس نیز که مشتمل بر بانوانی با سن 31 تا 40 سال بودند با پیروزی در مسابقه رده بندی موفق به دریافت گردن آویز سوم این مسابقات شدند.
    گفتنی است این اولین بار است که تیم های ورزشی بانوان منطقه 3 در رقابت های توپی موفق به کسب رتبه های برتر در المپیاد ورزشی محلات شهر مشهد شده اند که این امر نشان دهنده عزم و تلاش بانوان محله برای بهره مندی حداکثری از امکانات و رویکرد رقابت پذیری موثرتر آنها برای درخشش در حوزه های اجتماعی دارد.

    تعداد بازدید: 192
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر