0°C 
اوقات شرعی
 
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی منطقه3شهرداری مشهد
    تعداد بازدید: 100
    کد: 135529
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۰۶/۲۰

    کسب رتبه نخست درآمدغیرنقد منطقه3، در بین همه مناطق شهری

    شهرداری منطقه3 در سال جاری بیش از 105میلیارد ریال درآمد کسب نموده است که در مقایسه با سال گذشته رشد 60 درصدی داشته است.
    کسب رتبه نخست درآمدغیرنقد منطقه3، در بین همه مناطق شهری

     به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 3 مشهد، مجتبی زمانیان با اعلام این خبر به ارائه گزارش عملکرد در آمدی منطقه در بازه زمانی بهار و تابستان96 پرداخت و درباره تحقق سقف درآمدی در نظرگرفته شده برای منطقه در سال 96 ابراز امیدواری کرد.
    وی افزود: خوشبختانه وضعیت درآمدی منطقه مناسب است و هم اکنون در کسب درآمد نقد در جایگاه ششم و در کسب درآمد غیر نقد نیز رتبه اول را در بین همه مناطق شهری به دست آورده ایم که نشان دهنده تلاش همکاران در حوزه درآمدی منطقه است.
    شهردار منطقه 3 مشهد با اشاره به تحقق 25درصد از درآمد مصوب برای این منطقه در سال جاری گفت: تاکنون بالغ بر 105میلیارد ریال درآمد نقد و غیر نقد حصول کرده ایم که در مجموع درآمدهای نقد و غیر نقد رتبه چهارم را در شهر به دست آورده ایم.
    مجتبی زمانیان مجموعه تلاش صورت گرفته در شهرداری منطقه3 در جهت حصول این درآمد ها به منظور فراهم آوردن شرایط کیفی مناسب تر در منطقه، و بالا بردن راندمان و عملکرد اجرایی در زمینه های متعدد از جمله ساختارهای عمرانی، زیربنایی را مطلوب ارزیابی کرد و از همکاران خود خواست تا این روند را استمرار بخشند.
    وی کسب درآمد از مناطق کم برخوردار را بسیار دشوار داسنت و در قیاس بین درآمد و هزینه در این مناطق نیز تصریح کرد: اینکه کسب درآمد از محلات کم برخوردار شهر با توجه به ساخت و سازهای غیر اصولی و با توجه به وضعیت اقتصادی شهروندان آن کار دشواری است ولی با همه این موارد رسیدگی به این محلات بسیار بیشتر از سطح درآمدی بوده است و این نگرش کلی مدیریت شهری به محلات کم برخوردار است که بیش از آنکه نگاه درآمد هزینه داشته باشد، دیدگاه هزینه ای را در دستورکار قرار داده تا کاستی های بیشمار این محدوده ها سریعتر مرتفع شود.

    تعداد بازدید: 100
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر