29°C آفتابی
اوقات شرعی
 • دوشنبه،28 خرداد 1397
 • ورود
 
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی منطقه3شهرداری مشهد
    تعداد بازدید: 87
    کد: 131081
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۰۴/۲۶

    دیدار با خانواده شهدا اعلام پیروی از آرمان‌های شهدا و رهبر کبیر انقلاب

    به همت حوزه فرهنگی و اجتماعی شهرداری منطقه3 مشهد، جمعی از مسئولین شهرداری و بنیاد شهید با حضور در منزل شهیدان جوادی و حاتمی کیا در محله گاز با خانواده آنها دیدار و از نزدیک برای پیگیری پاره ای از مشکلات آنها اقدام نمودند.
    دیدار با خانواده شهدا اعلام پیروی از آرمان‌های شهدا و رهبر کبیر انقلاب

     به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه3مشهد، در این دیدار که با هدف تجدید میثاق با شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت برگزار شد شهردار منطقه3 و رئیس بنیاد شهید منطقه2 و همراهان شان  با آرمان‌های شهدا تجدید میثاق نمودند.
    در این دیدار مجتبی زمانیان وحیدی شهردار منطقه3مشهد، هدف از برگزاری این دیدار را دلجویی از خانواده شهدا و اعلام پیروی از آرمان‌های شهدا و رهبر کبیر انقلاب عنوان کرد .
    وی ادامه داد: سرزمین پاک ایران نیز بیش از هر جای دیگر، مفتخر به داشتن ارزش های والا و اصیلی است که نمونه ی آن را در کمتر جایی می توان یافت.فرهنگ ایثار و شهادت یکی از ارزش ها است که هم زمان با تاریخ این سرزمین شکل گرفته و همیشه از جایگاه ویژه ای برخوردار بوده است. پس از واقعه ی عظیم عاشورا ، اعتبار و ارزش این فرهنگ در نزد ایرانیان دو چندان شده و جنبه ی تقدس و الهی نیز به خود گرفته است.
    شهردار منطقه3 مشهد ضمن گرامیداشت یاد وخاطره شهدای والامقام و اثرگذاری خانواده این عزیزان در تحکیم پایه های نظام اسلامی اظهار داشت: عزت، امنیت و اقتدار کشور در منطقه و جهان مدیون مجاهدت ها، رشادت ها، صبر و استقامت خانواده های سرافراز شهداء و ایثارگران کشور است.
    وی با اعلام آمادگی برای رفع ویژه مسائل و مشکلات احتمالی خانواده های شهدا یادآور شد: دیدار با خانواده معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران برای مسئولان روحیه بخش و موجب پشتگرمی، تلاش و فعالیت بیشتر است.
    در این دیدار حجت الاسلام ملکی رئیس بنیادشهید منطقه2 مشهد، نیز با تقدیر و تشکر از صبر و استقامت خانواده‌های شهداء و جانبازان، دیدار با آنان را کمترین سپاسگزاری از جامعه ایثارگران دانستند و افزودند: پیمودن پله های پیشرفت، اقتدار و مطرح شدن نام ایران در دنیا مدیون ایثارگری‌ها و فداکاری‌های شهداء و جانبازان می باشد.
    گفتنی است شهید محمدجوادی سرطاووس در سال 1367 و در پوشش لشکر 23 نیروهای ویژه و در منطقه عملیاتی سردشت به شهادت رسید و شهید علی اصغر حاتمی کیا نیز در سال 1377 و در درگیری با اشرار در فریمان، به مقام شامخ شهادت نائل آمد.

    تعداد بازدید: 87
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر