اوقات شرعی
 
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه 3
    تعداد بازدید: 26
    کد: 197848
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۹/۰۳/۰۱

    عملیات روکش آسفالت بلوار کامیاب هفته آینده به پایان میرسد .

    عملیات روکش آسفالت بیش از 31 هزارمتربـع از بلوار شهید کامیاب آغاز گردیده و در هفته آتی به پایان میرسد . .
    عملیات روکش آسفالت بلوار کامیاب هفته آینده به پایان میرسد .


    به گزارش روابط عمومی منطقه 3 شهرداری مشهد، حجت فرقانی با اشاره به این موضوع رضایتمندی شهروندان را رکن رکین اقدامات شهرداری عنوان کرد و تصریح کرد: این اقدام در راستای زیباسازی شهر و تأمین رفاه و آسایش شهروندان، کاهش کاستی ها و نارسایی های مناطق کم برخوردار و جلب رضایتمندی آنان صورت پذیرفته است.
    شهردار منطقه 3 در ادامه افزود: یکی از پرترددترین بخش از منطقه سه ، بلوار شهید کامیاب میباشد که به دلیل ورودی های متعدد از بافت های پرجمعیت منطقه به آن، تاخیر ناخواسته ای در حمل و نقل شهری به وجود می آید. از این رو طی سال های گذشته علاوه بر ایجاد دسترسی های متنوع برای کاستن از این بار ترافیکی با تسطیح و آسفالت هموار و مناسب از تاخیرهای ناشی از نامناسب بودن پوشش آسفالت در این مسیر کاسته شود که آسفالت مجدد این بخش در روزهای اخیر نیز ملهم از همین رویکرد بوده است.
    وی در خصوص هزینه عملیات در نظر گرفته شده برای این پروژه ها اعلام کرد: عملیات روکش آسفالت این معبر پر تردد با اعتباری بالغ بر 14 میلیارد ریال و 4000 تن آسفالت برای متراژ 30900 متر مربع در حال اجراست .
    شهردار منطقه 3 مشهد در پایان با تاکید بر اینکه رفع معضلات این منطقه، با توجه به گستردگی کاستی های کنونی منطقه نیازمند صبر و شکیبایی شهروندان است عنوان کرد: کوشش شهرداری منطقه این است که با توجه به فزونی کاستی ها ،اولویت بندی های مناسبی را صورت دهد تا اول معابر خاکی و سپس معابر با آسفالت دارای فرسودگی ترمیم شود.
     

    تعداد بازدید: 26
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر