اوقات شرعی
 
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه 3
    تعداد بازدید: 33
    کد: 197392
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۹/۰۲/۲۷

    پیام شهردار منطقه سه به مناسبت روز ملی ارتباطات و روابط عمومی

    نامگذاری بیست وهفتم اردیبهشت به عنوان «روز ارتباطات و روابط عمومی» فرصت ارزنده ای برای تبیین اهمیت و نقش بی بدیل و اثرگذار روابط عمومی در تغییر و تحول سازمانی و تسهیل فرایند پیچیده ارتباطات و ارج نهادن به زحمات و دستاوردهای تلاشگران عرصه اطلاع رسانی و تنویر افکار عمومی است.
    پیام شهردار منطقه سه به مناسبت روز ملی ارتباطات و روابط عمومی

    به گزارش روابط عمومی ، حجت فرقانی در پیامی گفت : نامگذاری بیست وهفتم اردیبهشت به عنوان «روز ارتباطات و روابط عمومی» فرصت ارزنده ای برای تبیین اهمیت و نقش بی بدیل و اثرگذار روابط عمومی در تغییر و تحول سازمانی و تسهیل فرایند پیچیده ارتباطات و ارج نهادن به زحمات و دستاوردهای تلاشگران عرصه اطلاع رسانی و تنویر افکار عمومی است.
    روزی برای یادآوری کوشش ها و تلاش های صادقانه تمام کسانی است که در جایگاه روابط عمومی، از هیچ تلاش و کوششی در جهت ایفای رسالت خطیر پاسداری از حقوق مردم و مصالح سازمانی و دمیدن روحیه امید و نشاط و خودباوری در جامعه دریغ نمی ورزند.
    روابط عمومی آئینه تمام نمای مراکز، سازمان‌ها و نهادهای مختلف است که با هدف بهبود کیفیت خدمت‌رسانی به مردم و ارتقای سطح ارتباطات با بخش های مختلف یک جامعه، ایجاد شده است و در عصر حاضر که عصر ارتباطات سریع می باشد وجود چنین تشکیلاتی آن هم در سطحی متعالی و برخوردار از روش های پیشرفته و البته الکترونیک برای ارتباط و اطلاع رسانی، امری ضروری و غیر قابل اجتناب است.
    فرصت را مغتنم شمرده، فرا رسیدن روز ملی روابط عمومی و ارتباطات را به همه تلاش گران و فعالان سخت کوش این حوزه، به ویژه مدیران و کارکنان محترم روابط عمومی دستگاه های اجرایی تبریک و تهنیت عرض نموده، توفیقات روزافزون همگی این عزیزان را در راه خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و پیشبرد اهداف و برنامه های دولت تدبیر و امید، از درگاه حضرت حق مسالت دارم.
     

    تعداد بازدید: 33
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر