اوقات شرعی
 
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی
    تعداد بازدید: 48
    کد: 197166
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۹/۰۲/۲۳

    محله به محله مهر در منطقه ۳

    شهردار منطقه سه مشهد اعلام کرد :‌در راستای همدلی و مواسات، در طرح محله به محله مهر ، ۵۰۰ بسته معیشتی و ۷۰۰ عدد ماسک توسط خیرین ، مسجد پنجتن و شواری اجتماعی محله گاز تهیه و به اقشار آسیب پذیر محله اهدا شد.
    محله به محله مهر در منطقه ۳

     به گزارش روابط عمومی ، حجت فرقانی با اشاره به اقدامات حوزه فرهنگی شهرداری منطقه سه ، از اجرای طرح محله به محله مهر خبر داد و گفت: این طرح توسط حوزه فرهنگی و با همکاری خیرین و اعضای شورای اجتماعی محلات انجام میشود .

    شهردار منطقه سه از تولید روزانه ۵۰۰ عدد ماسک و توزیع بین شهروندان خبر داد و افزود: تمام ماسک ها در شرایط کاملا ایزوله تولید و به تایید شبکه بهداشت رسیده است؛ لذا تمامی ماسک‌ها بصورت رایگاه بین شهروندان آسیب پذیر و بیمارستانها توزیع میشود .

    فرقانی در ادامه به رزمایش کمک مومنانه هم اشاره و اضافه کرد:‌در راستای همدلی و مواسات، تا به امروز ۵۰۰۰ بسته معیشتی تهیه و به جامعه هدف و قشر آسیب پذیر این منطقه کم برخوردار اهدا شد.

    وی در پایان با یادآوری این مطلب که شهرداری با مردم و برای مردم است، گفت: به شهروندان ولایتمدار و فهیم قول می‌دهیم که به فضل الهی تا ریشه کنی ویروس منحوس کرونا در کنار آن‌ها هستیم و پشتیبانشان خواهیم بود.
    ✅روابط عمومی شهرداری #منطقه۳
     

    تعداد بازدید: 48
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر